Kan inte nå servern

LARS NORÉN – TING

 
42 föremål
Ann-Charlotte Ohlén, olja på duk, signerad.
Ann-Charlotte Ohlén, olja på duk, signerad.
Klubbat pris 
39 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Tom Benson, fotografi med copyrightstämpel a tergo.
Tom Benson, fotografi med copyrightstämpel a tergo.
Klubbat pris 
25 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Peter Tillberg, kol på papper, signerad.
Peter Tillberg, kol på papper, signerad.
Klubbat pris 
17 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skulptur, ostform, allmoge, samt skål.
Skulptur, ostform, allmoge, samt skål.
Klubbat pris 
12 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär, skulptur, papper, signerad, utförd 2007.
Okänd konstnär, skulptur, papper, signerad, utförd 2007.
Klubbat pris 
8 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Geneviève Naylor, fotografi signerad a tergo.
Geneviève Naylor, fotografi signerad a tergo.
Klubbat pris 
9 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Patrik Gunnar Helin, fotografi, 3 st.
Patrik Gunnar Helin, fotografi, 3 st.
Klubbat pris 
13 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Maria Miesenberger, fotografi signerat och numrerat 3/3 a tergo.
Maria Miesenberger, fotografi signerat och numrerat 3/3 a tergo.
Klubbat pris 
136 000 SEK
Utropspris
100 000 SEK
Cato Lein, fotografi, 3 st.
Cato Lein, fotografi, 3 st.
Klubbat pris 
8 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Inger Hammarstedt, fotografi.
Inger Hammarstedt, fotografi.
Klubbat pris 
6 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Okänd konstnär, fotografi 5 st.
Okänd konstnär, fotografi 5 st.
Klubbat pris 
3 900 SEK
Utropspris
800 SEK
Peter Tillberg, akvarell på papper, signerad och daterad 1974.
Peter Tillberg, akvarell på papper, signerad och daterad 1974.
Klubbat pris 
17 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Teateraffischer, 3 st, bland annat Lars Norén.
Teateraffischer, 3 st, bland annat Lars Norén.
Klubbat pris 
3 000 SEK
Utropspris
800 SEK
Okänd konstnär, fotografi, 2 st.
Okänd konstnär, fotografi, 2 st.
Klubbat pris 
6 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär, fotografi, signerat Per Matz, 2008.
Okänd konstnär, fotografi, signerat Per Matz, 2008.
Klubbat pris 
4 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Ralph Lauren Polo, solglasögon.
Ralph Lauren Polo, solglasögon.
Klubbat pris 
4 000 SEK
Utropspris
800 SEK
Teateraffischer, 3 st, Lars Norén.
Teateraffischer, 3 st, Lars Norén.
Klubbat pris 
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Teateraffischer, 3 st, Lars Norén.
Teateraffischer, 3 st, Lars Norén.
Klubbat pris 
4 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Okänd konstnär, fotografi, 16 st.
Okänd konstnär, fotografi, 16 st.
Klubbat pris 
2 400 SEK
Utropspris
800 SEK
Oliver Mark, fotografi med copyrightstämpel a tergo.
Oliver Mark, fotografi med copyrightstämpel a tergo.
Klubbat pris 
7 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Teateraffischer, 3 st, Lars Norén.
Teateraffischer, 3 st, Lars Norén.
Klubbat pris 
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Utställningsaffischer, 4 st.
Utställningsaffischer, 4 st.
Klubbat pris 
3 400 SEK
Utropspris
500 SEK
Teateraffisch, Lars Norén, signerad.
Teateraffisch, Lars Norén, signerad.
Klubbat pris 
4 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Tidskrift, "Dödens Nyheter", nr 1, 1979.
Tidskrift, "Dödens Nyheter", nr 1, 1979.
Klubbat pris 
2 000 SEK
Utropspris
800 SEK
Teateraffischer, 3 st, Lars Norén.
Teateraffischer, 3 st, Lars Norén.
Klubbat pris 
2 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Affisch, Lars Norén, "Väcker dramatiken.", DN.
Affisch, Lars Norén, "Väcker dramatiken.", DN.
Klubbat pris 
2 400 SEK
Utropspris
800 SEK
Teateraffischer, 4 st, Lars Norén.
Teateraffischer, 4 st, Lars Norén.
Klubbat pris 
2 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK