LARS NORÉN – TING

31 föremål
Canon EOS 300.
Canon EOS 300.
Klubbat pris
1 850 SEK
Utropspris
500 SEK
Canon EOS 3000N.
Canon EOS 3000N.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
500 SEK
Zenith, kikare, 10x25UC.
Zenith, kikare, 10x25UC.
Klubbat pris
5 400 SEK
Utropspris
500 SEK
Canon EOS 500N.
Canon EOS 500N.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
800 SEK
Teateraffischer, 3 st, bland annat Lars Norén.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
800 SEK
Radio & CD-spelare, 2000-tal.
Radio & CD-spelare, 2000-tal.
Klubbat pris
9 988 SEK
Utropspris
800 SEK
IKEA, uppläggningsfat, porslin, 2000-tal.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
800 SEK
Teateraffischer, 4 st, Lars Norén.
Klubbat pris
2 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Florett, 1900-talets mitt och spatserkäpp.
Klubbat pris
17 750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Teateraffischer, 3 st, Lars Norén.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Teateraffisch, Lars Norén, signerad.
Klubbat pris
4 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Klubbat pris
4 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Metallådor, 3 st, 1900-tal.
Metallådor, 3 st, 1900-tal.
Klubbat pris
8 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Agfa Isolette III, krom, 6 x 6 cm.
Klubbat pris
4 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Klubbat pris
2 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Lampskärm/taklampa, förzinkad kopparplåt, 1900-tal.
Klubbat pris
3 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Samling fat och ljusstakar i betong, 10 delar, samtida produktion.
Klubbat pris
19 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Okänd konstnär, skulptur, papper, signerad, utförd 2007.
Klubbat pris
8 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Lars Noréns samling litteratur om Martin Heidegger, 31 volymer.
Klubbat pris
34 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skulptur, ostform, allmoge, samt skål.
Klubbat pris
12 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bianchi, racercykel, Italien 1973-74.
Klubbat pris
37 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Lars Noréns kompletta musik-samling, cirka 480 delar.
Klubbat pris
38 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skrivbord, lackerad metall, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
27 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK