Risto Suomi

(Finland, Född 1951)
Risto Suomi
(Finland, Född 1951)

Risto Suomi, litografi, signerad och daterad 2006, märkt Epreuve d'artiste.

"Perhosvaikutus" (Fjärilseffekten). Bladstorlek 35 x 49,5 cm.

Helhetsintrycket är gott. Oramad.

Klubbat pris
180
1 897
206
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (4 bud)
14 aug 2021 21:59
180 EUR
9 aug 2021 14:42
160 EUR
6 aug 2021 18:55
150 EUR
6 aug 2021 15:44
100 EUR