1341811

Astrid Sylwan

(Sverige, Född 1970)
Astrid sylwan, "vattenblänk",
Astrid sylwan, "vattenblänk",
Astrid sylwan, "vattenblänk",
Astrid sylwan, "vattenblänk",

Astrid Sylwan, "Vattenblänk",

Sign. Förlaga Marimekko 2010. Olja på duk 89 x 94 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Klubbat pris
7 400
75 057
8 717
Utropspris
7 000 EUR
Budhistorik (16 bud)
19 sep 16:11
7 400 EUR
19 sep 16:11
7 400 EUR
19 sep 16:11
7 200 EUR
19 sep 16:11
7 000 EUR
19 sep 16:10
6 800 EUR