1341821

Astrid Sylwan

(Sverige, Född 1970)
Astrid sylwan, "irrbloss".
Astrid sylwan, "irrbloss".
Astrid sylwan, "irrbloss".
Astrid sylwan, "irrbloss".

Astrid Sylwan, "Irrbloss".

Sign. Förlaga Marimekko 2010. Olja på duk, uppfodrad på papp 95 x 90 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Utropspris
7 000 EUR