1300635

Nils-Göran Brunner

(Sverige, 1923-1986)
Nils-göran brunner, olja på duk, signerad, daterad -47.

Nils-Göran Brunner, olja på duk, signerad, daterad -47.

36x56 cm.

Åldersrelaterat slitage. Slitage.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
3 000 SEK