1301151

Tore Nilsson

(Sverige, Född 1939)
Tore nilsson, olja på duk, signerad.

Tore Nilsson, olja på duk, signerad.

68x88 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
3 000 SEK