1319368

Anders Österlin

(Sverige, 1926-2011)
Anders österlin, färgserigrafier, 2 st, signerad och numrerade.

Anders Österlin, färgserigrafier, 2 st, signerad och numrerade.

Oramade. Bladstorlek ca 76 x 63 resp 90 x 70 cm.

Obetydliga hanteringsveck. Smärre fläckar.

Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Utropspris
3 000 SEK