1323235

Nils-Göran Brunner

(Sverige, 1923-1986)
Nils-göran brunner, olja på pannå, signerad.

Nils-Göran Brunner, olja på pannå, signerad.

Landskap, mått ca 30x18 cm.

Smärre slitage.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
2 500 SEK