1331510

Tor Norling

(Sverige, 1895-1972)
Tor norling, olja på duk, signerad, daterad.

Tor Norling, olja på duk, signerad, daterad.

Gårdsmotiv Skåne, 66x99 cm.

Smärre slitage.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
3 000 SEK