Evert Yli-Porila

(Finland, 1887-1941)
Evert Yli-Porila
(Finland, 1887-1941)

Evert Yli-Porila, Kvinna med timglas.

Sign. 1921. Påmålad gips, höjd 89 cm.

Slitage.

Utropspris
400 EUR