1334545

Airi Snellman-Hänninen

(Finland, Född 1930)
Airi snellman-hänninen, originalskiss för rya, blandteknik, signerad airi snellman- hänninen -59 och stämpelsignering.

Airi Snellman-Hänninen, originalskiss för rya, blandteknik, signerad Airi Snellman- Hänninen -59 och stämpelsignering

Bildstorlek. 30 x 24 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - V200
Proveniens

Airi Snellman-Hänninens och Olavi Hänninens privata samling.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

220
2 270
248
Utropspris
600 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
31 okt 6:15
220 EUR
30 okt 11:03
100 EUR