1329888

Vivianna Torun Bülow-Hübe

(Sverige, 1927-2004)
Vivianna torun bülow-hübe, georg jensen, ring, "möbius" 18k guld.

Vivianna Torun Bülow-Hübe, Georg Jensen, ring, "Möbius" 18K guld.

Stämplad Torun 900. Storlek ca 16/50. Vikt 6 gram.

Bruksslitage.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Utropspris
5 000 SEK