1333080

Vivianna Torun Bülow-Hübe

(Sverige, 1927-2004)
Vivianna torun bülow hübe, ring, jakarta indonesien, sterling silver och obsidian.

Vivianna Torun Bülow Hübe, ring, Jakarta Indonesien, sterling silver och obsidian.

Öppen form med oval obsidian, stämplad TORUN 925, ring strl ca 18,5/57

Obetydligt slitage.

Proveniens

Toruns dotter, Marcia Coleman Bülow Hübe.

Utropspris
2 500 SEK