1304129

Bengt Lindström

(Sverige, 1925-2008)
Bengt lindström, olja på duk, signerad lindström.

Bengt Lindström, olja på duk, signerad Lindström.

Utan titel. 81 x 100 cm.

God kondition. Obetydlig ytsmuts.

Övrigt

Certifikat från Comité Bengt Lindström, Paris, medföljer.

Lena Rydén
Lena Rydén
Chef konst, specialist modern konst
+46 (0)707 78 35 71

Utropspris
80 000 SEK