1320608

Erik Olson

(Sverige, 1901-1986)
Erik olson, olja på pannå, signerad och daterad 1946.

Erik Olson, olja på pannå, signerad och daterad 1946.

"Vår". 31 x 41 cm.

Inga anmärkningar.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Utropspris
12 000 SEK