Heuer, Carrera 45, armbandsur, kronograf, 36 mm.

Doublé, manuell, plexiglas, läderband, ca 1960-tal.

Caliber Valjoux 92, Referensnr 3648D.

Slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Enligt uppgift service 2019.

Utropspris
40 000 SEK