1337861

Chopard, Mille Miglia, "Vintage Blue", kronograf, armbandsur, 40 mm.

Chopard, mille miglia, "vintage blue", kronograf, armbandsur, 40 mm.

Titan, automatisk, safirglas, datum, glasbaksida, läderband, originalspänne, limiterad och numrerad (Nr 78/1000), cert, ca 2003.

Caliber ETA 2894-2, Verknr. 007130, Serienr. 970614, Referensnr. 16/8915/103, Boettnr. 8915.

Cert ej komplett. Åldersrelaterat slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.

Simon Naeslund
Simon Naeslund
Assisterande Specialist Klockor
+46 (0) 73 595 68 75

Utropspris
22 000 SEK