1348818

Omega, Constellation, chronometer, armbandsur, 33 mm.

Omega, constellation, chronometer, armbandsur, 33 mm.

18K guld, safirglas, quartz, datum, viklås. Med box. 1980-tal.
Boett ref.nr 198.0122
Serienr 43512048
Kaliber 1333
Armbandets ref.nr 398.0855.
Total vikt 107 g.

Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Bruksslitage.

Frida Nyman
Frida Nyman
Guldsmed, värderare smycken (Finland)
+358 (0)50 407 9406

Utropspris
4 300 EUR