Madeleine Pyk – en samling F769

Omega, Constellation, chronometer, armbandsur, 33 mm.

18K guld, safirglas, quartz, datum, viklås. Med box. 1980-tal.
Boett ref.nr 198.0122
Serienr 43512048
Kaliber 1333
Armbandets ref.nr 398.0855.
Total vikt 107 g.

Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Bruksslitage.

Utropspris
4 300 EUR