1350181

Hublot, Classic Fusion, armbandsur, 41 mm.

Hublot, classic fusion, armbandsur, 41 mm.

18K roséguld, automatisk, safirglas, datum, integrerat gummiband, viklås i 18K roséguld/svart stål, cert, januari 2008, box, ytterkartong.

Caliber HUB 11 (Sellita SW 300), Serienr. 797698, Referensnr. 1915.NE10.8, Boettnr. 1915.8.

Box ej komplett. Smärre slitage. Skadat glas (repor/nagg). Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.

Simon Naeslund
Simon Naeslund
Assisterande Specialist Klockor
+46 (0) 73 595 68 75

Utropspris
80 000 SEK