1332482

Anders Zorn

(Sverige, 1860-1920)
Anders zorn, etsning, 1919, signerad med blyerts.

Anders Zorn, etsning, 1919, signerad med blyerts.

"Balans". P. 16,5 x 11,6 cm.

Ej examinerad ur ram, något missfärgad.

Asplund 287, Hjert & Hjert 287.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
20 000 SEK