Ring, sterlingsilver. Lapponia 1982.

Storlek 20/63.
Vikt 8,1 g.

Smärre slitage.

Klubbat pris
180
2 039
188
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (3 bud)
30 jul 2021 19:06
180 EUR
28 jul 2021 8:34
150 EUR
25 jul 2021 15:39
30 EUR
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

91. Caroline Schlyter, barnstol, "Lilla m", Forsnäs Form 1990-tal.
Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
Budhistorik
3 500

ditt bud
3 000

ditt bud
Aktuellt bud:
3 500 SEK