Karmstolar, 4 st olika, Italien, 1900-talets senare del.

Stomme av förkromad metall, sits, rygg och armstöd av brunt skinn. En märkt Matteo Grassi. Sitthöjd ca 41-43, höjd ca 78 cm.

Åldersrelaterat slitage. Fläckar. Läder med torrsprickor.

Utropspris
4 000 SEK