1346540

Trädgårdspall, porslin Kina. Modern tillverkning. Modern tillverkning.

Trädgårdspall, porslin kina. modern tillverkning. modern tillverkning.

Blå målad dekor i underglasyrblått. Höjd 46 cm. Diameter 33 cm.

Åldersrelaterat slitage. Tillverkningsrelaterade märken på ytan. Nagg vid fotringen.

Utropspris
200 EUR