1343509

Sune Enoksson

(Sverige, Född 1934)
Sune enoksson, huggare, signerad och daterad 1977.

Sune Enoksson, huggare, signerad och daterad 1977.

Halvhornskniv i renhorn, läder och björk. Längd 35 cm.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
6 000 SEK