1356849

Tråg, 4 st, allmoge, 1800-tal/tidigt 1900-tal.

Av trä, några bemålade. Ristade monogram undertill. Längd 54- 61 cm.

Slitage. Fläckar. Lagningar. Torrsprickor. Ställvis färgbortfall.

Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Utropspris
2 500 SEK