1356873

Stol, allmoge, 1800-tal.

Stol, allmoge, 1800-tal.
Stol, allmoge, 1800-tal.
Stol, allmoge, 1800-tal.
Stol, allmoge, 1800-tal.

Trästol med svarvade ben och ryggstolpar. Kontursågad ryggbricka. Monogram iis inristat undertill. Sitthöjd 47 cm.

Slitage. Torrsprickor. Smärre skador. Färg borttagen. Smärre fläckar.

Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Utropspris
2 000 SEK