1343209

Trädgårdssoffa, Paustian, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Trädgårdssoffa, paustian, danmark, 1900-talets andra hälft.

Lackerat stålrör. Sits och ryggbrickor i svart gummi. Etikettmärkt. Längd 160, sitthöjd 40, höjd 71 cm.

Slitage. Fläckar. Märken.

Proveniens

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
4 000 SEK