Design Möbler
1343211

Jens Juul Eilersen, soffa, 1900-talets slut.

Jens juul eilersen, soffa, 1900-talets slut.

Helstoppad soffa med svart klädsel av läder. Lösa kuddar. Etikettmärkt. Sitthöjd 35, längd 238, djup 93 cm.

Slitage.

Proveniens

Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Klubbat pris
6 700
652
736
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
26 nov 21:38
6 700 SEK
26 nov 21:38
6 500 SEK
26 nov 21:36
6 200 SEK
26 nov 21:36
6 000 SEK
26 nov 20:56
5 200 SEK