1343259

Bang & Olufsen, stereoanläggning, tre delar, 1980-talets mitt.

Bang & olufsen, stereoanläggning, tre delar, 1980-talets mitt.

Bestående av BeoGram 3000, BeoCord 2000, samt BeoMaster 3000.

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N4
Proveniens

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
6 dagar 3 timmar
800
78
87
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 850 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
27 nov 9:04
800 SEK
27 nov 5:38
500 SEK