1343266

Soffbord, grålackerad metall och glas.

150 x 70 cm, höjd 43 cm.

Smärre slitage.

Proveniens

Camilla Behrer
Camilla Behrer
Specialist design & modernt konsthantverk
+46 (0)708 92 19 77

Utropspris
5 000 SEK