1353000

Arman (Armand Pierre Fernandez)

(Frankrike/USA, 1928-2005)
Arman, färglitografi, signerad 248/300.

Utan titel. Bladstorlek 66 x 48 cm.

Ej examinerad ur ram, missfärgad, blekt.

Proveniens

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
2 500 SEK