1353000

Arman (Armand Pierre Fernandez)

(Frankrike/USA, 1928-2005)
Arman, färglitografi, signerad 248/300.

Utan titel. Bladstorlek 66 x 48 cm.

Ej examinerad ur ram, missfärgad, blekt.

Proveniens

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
2 500 SEK
Rekommendationer
 Dölj
 Visa mer

Modern Art + Design 640

669. Waldemar Lorentzon, "Edelweiss".
Utropspris
1 000 000 - 1 200 000 SEK
Budhistorik
1 750 000

ditt bud
Fair warning
1 700 000

ditt bud
1 650 000

ditt bud
1 600 000

ditt bud
1 550 000

ditt bud
1 500 000

ditt bud
1 450 000

ditt bud
1 400 000

ditt bud
1 350 000

ditt bud
1 300 000

ditt bud
1 250 000

ditt bud
1 200 000

ditt bud
1 150 000

ditt bud
1 100 000

ditt bud
1 050 000

ditt bud
1 000 000

ditt bud
Aktuellt bud:
1 750 000 SEK