Dekordelar, fem stycken, trä. Sen Qingdynasti omkring 1900.

Olika dekor, lackerade, förgyllda och bronserade. Mått 12x7,5 cm, respektive 15,5x13,5 cm and 26x16 cm.

Slitage. Torksprickor.

Utropspris
1 500 SEK