1345387

Ljusstakar, ett par, senbarock, mässing, 1700-talets första hälft.

Balusterformade skaft på oktogon fot. Höjd 15.5 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Smärre skada vid ena foten.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L11
Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
2 500 SEK