1351146

Smörsnäckor, tre stycken, kompaniporslin. Qingdynastin, Qianlong (1736-95).

Smörsnäckor, tre stycken, kompaniporslin. qingdynastin, qianlong (1736-95).

Snäckformade, dekor i underglasyrblått. Längd 8,3 cm.

Nagg, slitage.

Utropspris
3 500 SEK