Kaffeservis, 3 delar, silver, rokokostil, John Victorin, Varberg, 1920.

Kaffekanna,sockerskål, gräddkanna. Med uppsvängda hänklar på oval fat, konturerad form. Höjd 10,5-25 cm. Total vikt: 1080 gram.

Smärre slitage. Bucklor. Delar saknas på kaffekannans handtag.

Utropspris
4 000 SEK
Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69