Glas ServisglasDining in
1356821

Champagneflöjtar, 4 st, 1800-tal

Champagneflöjtar, 4 st, 1800-tal.

Trumpetformade på rund fot. Höjd ca 25 cm.

Smärre slitage.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
2 500 SEK