1349574

Lars Lerin

(Sverige, Född 1954)
Lars lerin, akvarell, signerad lars lerin och daterad 2019.

Lars Lerin, akvarell, signerad Lars Lerin och daterad 2019.

"Tre måsar". Bladstorlek 23 x 32 cm. Denna Online only auktion är en välgörenhetsauktion till förmån för Missing People.

Ej examinerad ur ram.

Målad 2019 med motiv från konstnärens sommarhus utanför Fjällbacka i norra Bohuslän.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
50 000 SEK