1342412

Hans Hammarskiöld

(Sverige, 1925-2012)
Hans hammarskiöld, tre böcker, en med dedikation.

Hans Hammarskiöld, tre böcker, en med dedikation

Hans Hammarskiöld, "Subjektivt sett", 1993. Dedikation i blyerts på första sidan.
Matz Erling och Hans Hammarskiöld, "I lejonets tid, skepept Vasa & svenskt 1600-tal", 1999.
Hans Hammarskiöld & Tony Lewenhaupt, "Nära Linné", 1993.

Omslagen med slitage och några smärre veck.
Sidorna i fint skick.
Det generella intrycket är gott.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - D1
Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
1 200 SEK