Håkan Ludwigson, fotografi signerad och numrerad 2/25.
"Mandö 1999". Daterad 2010. Pigment print, bildyta 81 x 64 cm.
Ej examinerad ur ram. Bladets montering har släppt inuti ramen.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
12 000 SEK