1352200

Håkan Ludwigson

(Sverige, Född 1948)
Håkan ludwigson, fotografi signerad och numrerad 2/25.

Håkan Ludwigson, fotografi signerad och numrerad 2/25.

"Holon 2009". Daterad 2010. Pigment print, bildyta 90 x 59 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T220
Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
20 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Winter Sale 637

594. Johan Krouthén, Flicka med solparasoll.
Utropspris
125 000 - 150 000 SEK
Budhistorik
175 000

ditt bud
170 000

ditt bud
165 000

ditt bud
160 000

ditt bud
155 000

ditt bud
150 000

ditt bud
145 000

ditt bud
140 000

ditt bud
135 000

ditt bud
130 000

ditt bud
125 000

ditt bud
120 000

ditt bud
115 000

ditt bud
110 000

ditt bud
105 000

ditt bud
100 000

ditt bud
95 000

ditt bud
90 000

ditt bud
85 000

ditt bud
Aktuellt bud:
175 000 SEK