Konst Fotografi
1353015

Jessica Lind, fotografi signerad och numrerad 1/30 a tergo.

Jessica lind, fotografi signerad och numrerad 1/30 a tergo.

"Staffan Hellstrand", 2016. C-print, bildyta 69 x 48 cm.

Ej examinerad ur ram.

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57

Utropspris
3 000 SEK