1353036

Dena Yago

(USA, Född 1988)
Dena yago, fotografi, unik.
Dena yago, fotografi, unik.
Dena yago, fotografi, unik.
Dena yago, fotografi, unik.
Dena yago, fotografi, unik.

Dena Yago, fotografi, unik.

"Impression (ass)". Digitalt c-print monterad på aluminium 59 x 29 cm.

Repor, nedre högra hörnet löst.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V19
Proveniens

Sandy-Brown, Berlin.

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst
+46 (0)739 40 08 19

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
25 000 SEK