1354149

Anssi Törrönen

(Finland, Född 1970)
Anssi törrönen, olja på pannå, sign à tergo -99.

Anssi Törrönen, olja på pannå, sign à tergo -99

'Nimetön', (Anonym). 135 x 122 cm.

Kantskador. Smärre färgbortfall.

Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Utropspris
10 000 SEK