Konst Contemporary
1365145

C215

(Frankrike, Född 1973)
C215, akryl på trä, signerad.
C215, akryl på trä, signerad.
C215, akryl på trä, signerad.

C215, akryl på trä, signerad.

Ung kvinna. Utförd ca 2015/16. 68 x 49 cm.

Utförd på återvunnen träpannå med ursprungliga sprickor och spik.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1
Proveniens

Artist Studio

Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
1 timme 41 minuter
25 000
2 443
2 801
Utropspris
35 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 26 000 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
17 jan 6:18
25 000 SEK
16 jan 6:26
18 000 SEK
10 jan 15:16
5 000 SEK