1366206

Hartmuth Lohmeyer, fåtöljer, ett par, Gemla, Diö, 1950/60-tal.

Hartmuth lohmeyer, fåtöljer, ett par, gemla, diö, 1950/60-tal.

Stomme av teak med rygg i rotting. Lösa dynor med tygklädsel. Etikettmärkta Gemla Diö Sweden. Märkt med Gemlas jubileumsetikett. Sitthöjd 38, höjd 70 cm.

Smärre slitage. Märken. Smärre skador på rotting. Senare sadelgjord. Senare dynor.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H115
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
28 000
2 724
3 077
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (32 bud)
13
4 dec 21:31
28 000 SEK
14
4 dec 21:31
27 000 SEK
14
4 dec 10:37
25 000 SEK
15
2 dec 16:40
25 000 SEK
14
2 dec 16:40
23 000 SEK