1366600

Poul Volther, fåtölj, "Goliat", Gemla, Diö, 1960-tal.

Poul volther, fåtölj, "goliat", gemla, diö, 1960-tal.

Stomme av svartlackerat trä. Lösa dynor med tygklädsel, resårsits. Sitthöjd 35, höjd 100 cm.

Smärre slitage. Märken.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H71
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
21 000
2 043
2 308
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
4 dec 21:03
21 000 SEK
4 dec 21:03
20 000 SEK
4 dec 21:02
15 500 SEK
4 dec 21:02
15 000 SEK
4 dec 19:22
10 200 SEK