1366953

Sigurd Lewerentz

(Sverige, 1885-1975)
Sigurd lewerentz, tillskriven, fåtölj, funkis, gemla, diö, 1930-tal.

Sigurd Lewerentz, tillskriven, fåtölj, funkis, Gemla, Diö, 1930-tal.

Stomme av betsad bok. Rygg och lös sittdyna med grön tygklädsel. Resårsits. Sitthöjd 42, höjd 84 cm.

Slitage. Märken. Fläckar. Ställvis blekt. Skadad resår.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H139
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
5 400
525
593
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
4 dec 22:04
5 400 SEK
4 dec 22:03
5 200 SEK
4 dec 22:00
5 000 SEK
4 dec 22:00
5 000 SEK
4 dec 21:59
4 800 SEK